Хто ми?

Салон меблів та освітлення

З 2008 р. імпортуємо меблі та освітлення з Европи. Співпрацюємо з майже 300 виробниками предметів інтер'єру різних цінових рівнів. Ми є офіційним дилером італійського виробника меблів для кухні SCIC та бельгійського виробника меблів для вулиці та терас Manutti. Виконуємо послуги доставки, встановлення, гарантійного обслуговування та реставрації меблів.

Cтудія інтер'єру

Найбільша цінність дизайн-проекту в можливості побачити, яким саме буде майбутній інтер'єр. Це э найголовніша перевага, що дає змогу уникнути помилок в дизайні, спланувати роботи, розрахувати бюджет.
Для замовників, архітекторів та дизайнерів пропонуємо послугу - візуалізації інтер'єру проекту в 3dMax+Corona Наша студія має професійних спеціалістів - архітекторів з багаторічним досвідом роботи в царині проектування інтер'єрів та екстер'єрів. Приватним замовникам ми можемо запропонувати, як повний обсяг проектних робіт включно з авторським наглядом, так і виконання окремих послуг.

Купуй українське!

Неординарні авторські речі для неординарних інтер'єрів! Пропонуємо авторську лінійку меблів та предметів інтер'єру відчизняного виробництва, виконаних за проектами студії Сosta d'oro.

Кращі проекти

Наш процес

 • Ваші побажання
 • Наші ідеї
 • Розробка
  та
  кошторис
 • Доставка
  встановлення
  гарантія
Немає різниці яку послугу Ви замовляєте в нашій компанії — меблі, дизайн-проект, креслення чи візуалізацї - працюючи над кожним замовленням ми докладаємо максимум зусиль, щоб наші клієнти були задоволені ціною, якістю, сервісом та гарантійним обслуговуванням.

Послуги

Розробка проектів меблів на замовлення вітчизняних та зарубіжних виробників

Постачання меблів та освітлення з Европи

Доставка, встановлення та гарантійне обслуговування

Розробка проектів дизайну інтер'єру та екстер'єру

Візуалізації інтер'єрів

Виконання окремих робіт з проектування

Контакти

 • Киев, ул. Горького 72/74
  тел: +38 097 683 73 69
  тел: +38 067 446 05 07

м. Київ
бульв. Дружби Народів, 23